20-CBSA-4.5X4.5X0.2
Manufacturer Part Number:
20-CBSA-4.5X4.5X0.2
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 4.5" X 4.5" SMD
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
4.500" (114.30mm)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD