MS434-10S
Manufacturer Part Number:
MS434-10S
Manufacturer/Brand:
Masach
Part of Description:
43.4 X 28.4 X 3.3MM EMI/RF SHIEL
Manufacturer :
Masach
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
1.709" (43.40mm)
Mounting Type :
Solder
Product Status :
Active
Type :
Shield, 1-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.118" (28.40mm)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Leader Tech Inc.
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD