MS233-10S
Manufacturer Part Number:
MS233-10S
Manufacturer/Brand:
Masach
Part of Description:
23.3 X 17.5 X 3.3MM EMI/RF SHIEL
Stock Condition:
834
Manufacturer :
Masach
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
0.917" (23.30mm)
Mounting Type :
Solder
Product Status :
Active
Type :
Shield, 1-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.689" (17.50mm)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Leader Tech Inc.
    RF SHIELD 0.65" X 0.65" SMD