L-1300CC1750-0340XC
- Manufacturer Part Number:
- L-1300CC1750-0340XC
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.300" X 1.750" COVER
- Stock Condition:
- 76
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.340" (8.64mm)
- Length - Overall :
- 1.750" (44.45mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 1.300" (33.02mm)