AM751-782D1071-C
- Manufacturer Part Number:
- AM751-782D1071-C
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 751 / 782 MHZ CONNECTORIZED CERA
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 746MHz ~ 756MHz / 777MHz ~ 787MHz