DPX202690DT-4049A2
- Manufacturer Part Number:
- DPX202690DT-4049A2
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 832MHZ/2.2GHZ 0805
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 704MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz