AM820-1927D1119
- Manufacturer Part Number:
- AM820-1927D1119
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 820 MHZ / 1927.5 MHZ CERAMIC DUP
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 698MHz ~ 942MHz / 1.71GHz ~ 2.145GHz