AM1206-1575D1174
- Manufacturer Part Number:
- AM1206-1575D1174
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 1206 MHZ / 1575 MHZ CERAMIC DUPL
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 1.164GHz ~ 1.248GHz / 1.555GHz ~ 1.595GHz