AM920-1795-2045TR323
- Manufacturer Part Number:
- AM920-1795-2045TR323
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 920 MHZ / 1795 MHZ / 2045 MHZ TR
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 840MHz ~ 1GHz / 1.795GHz ~ 2.295GHz