AM2355-2310D1176-C
- Manufacturer Part Number:
- AM2355-2310D1176-C
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 2355 MHZ / 2310 MHZ CONNECTORIZE
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.35GHz ~ 2.36GHz / 2.305GHz ~ 2.315GHz