DPX205950DT-9108A1
- Manufacturer Part Number:
- DPX205950DT-9108A1
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 2.4GHZ/5.425GHZ 0805
- Stock Condition:
- 529
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.3GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz