DPX205950DT-9026A1
- Manufacturer Part Number:
- DPX205950DT-9026A1
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0805
- Stock Condition:
- 309
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz