TPX322690MT-7017C1
- Manufacturer Part Number:
- TPX322690MT-7017C1
- Part of Description:
- MULTILAYER TPX FOR UMTS/LTE/5G
- Frequency Bands (Low / High) :
- 698MHz ~ 960MHz / 2.3GHz ~ 2.69GHz