DPX209504DT-4183A1
- Manufacturer Part Number:
- DPX209504DT-4183A1
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- DIPLEXER
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 3.168GHz ~ 4.752GHz / 6.336GHz ~ 9.504GHz