DPX201990DT-4011D1
- Manufacturer Part Number:
- DPX201990DT-4011D1
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF DIPLEXER 892MHZ/1.85GHZ 0805
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 1.99GHz