MAIA-011004-TR1000
Manufacturer Part Number:
MAIA-011004-TR1000
Manufacturer/Brand:
MACOM Technology Solutions
Part of Description:
SWITCH LNA, 2 GHZ, 50W SWITCH
Stock Condition:
662
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Front End (LNA + PA)
Features :
Frequency :
400MHz ~ 5GHz
Package / Case :
32-LFQFN Exposed Pad
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
32-HQFN (5x5)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD