SI4692-A10-GMR
Manufacturer Part Number:
SI4692-A10-GMR
Manufacturer/Brand:
Skyworks Solutions, Inc.
Part of Description:
HIGH-PERFORMANCE DIGITAL RADIO B
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
Function :
Baseband Processor
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
72-TFLGA
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
72-LGA (10x10)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    OVERMOLDED 375MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 750MA FUSE FOR GAS ME
    OVERMOLDED 250MA FUSE FOR GAS ME
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD