MAFC-004403-TR0500
Manufacturer Part Number:
MAFC-004403-TR0500
Manufacturer/Brand:
MACOM Technology Solutions
Part of Description:
IC FREQ DOUBLER 16-24GHZ 16QFN
Stock Condition:
487
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Misc ICs and Modules
Frequency :
16GHz ~ 24GHz
Function :
Frequency Doubler
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
16-VQFN Exposed Pad
Product Status :
Active
RF Type :
Secondary Attributes :
Supplier Device Package :
16-PQFN (4x4)
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD