PE2CP1122-30
Manufacturer Part Number:
PE2CP1122-30
Manufacturer/Brand:
Pasternack
Part of Description:
CPLR 30DB2.92MM 1-40GHZ 30W
Stock Condition:
4
Manufacturer :
Pasternack
Product Category :
RF Directional Coupler
Applications :
5G, GSM, LTE
Coupler Type :
Standard
Coupling Factor :
30dB
Frequency :
1GHz ~ 40GHz
Insertion Loss :
1.6dB
Isolation :
Package / Case :
Module
Power - Max :
30W