DBTC-12-4-75LX+
- Manufacturer Part Number:
- DBTC-12-4-75LX+
- Manufacturer/Brand:
- Mini-Circuits
- Part of Description:
- RF DIR COUPLER 5MHZ-1.2GHZ 5SMD
- Manufacturer :
- Mini-Circuits
- Product Category :
- RF Directional Coupler
- Applications :
- General Purpose
- Coupler Type :
- Standard
- Coupling Factor :
- 12 ± 5dB
- Frequency :
- 5MHz ~ 1.2GHz
- Insertion Loss :
- Isolation :
- Package / Case :
- 5-SMD Module
- Power - Max :
- 1W