CP0603B1950AW
Manufacturer Part Number:
CP0603B1950AW
Manufacturer/Brand:
KYOCERA AVX
Part of Description:
RF DIR COUPLER 1.95GHZ 0603
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
RF Directional Coupler
Applications :
Coupler Type :
Standard
Coupling Factor :
Frequency :
1.95GHz
Insertion Loss :
Isolation :
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Power - Max :
3W