ANT025020LCT1575MA1
- Manufacturer Part Number:
- ANT025020LCT1575MA1
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF ANT 1.575GHZ/2.4GHZ CHIP SLD
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- RF Antennas
- Antenna Type :
- Chip
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.575GHz, 2.4GHz, 5.5GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 1.574GHz ~ 1.577GHz, 2.4GHz ~ 2.484GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
- Gain :
- Height (Max) :
- 0.024" (0.60mm)