VJ5301M433MXBSR
Manufacturer Part Number:
VJ5301M433MXBSR
Manufacturer/Brand:
Vishay / Vitramon
Part of Description:
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Stock Condition:
144
Manufacturer :
Vishay / Vitramon
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Chip
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
433MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range :
370MHz ~ 510MHz
Gain :
-5.7dBi
Height (Max) :
0.047" (1.20mm)