RAC00915-B
Manufacturer Part Number:
RAC00915-B
Manufacturer/Brand:
CEL (California Eastern Laboratories)
Part of Description:
BULK 900MHZ ANTENNA
Stock Condition:
200
Manufacturer :
Product Category :
RF Antennas
Antenna Type :
Stamped Metal
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
915MHz
Frequency Group :
UHF (300MHz ~ 1GHz)