ATB2012-75011M-T000
- Manufacturer Part Number:
- ATB2012-75011M-T000
- Manufacturer/Brand:
- TDK Corporation
- Part of Description:
- RF BALUN 400-1800MHZ 2DB 2012
- Manufacturer :
- TDK Corporation
- Product Category :
- Balun
- Frequency Range :
- 400MHz ~ 1.8GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 75 / 75Ohm