B0205F50200AHF
Manufacturer Part Number:
B0205F50200AHF
Manufacturer/Brand:
Anaren Wireless / TTM Technologies
Part of Description:
BALUN 200MHZ-500MHZ 50/200 1608
Manufacturer :
Product Category :
Balun
Frequency Range :
200MHz ~ 500MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced :
50 / 200Ohm