CZB06S04050050LRT
- Manufacturer Part Number:
- CZB06S04050050LRT
- Manufacturer/Brand:
- Vishay / Dale
- Part of Description:
- RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 4SMD
- Manufacturer :
- Vishay / Dale
- Product Category :
- Attenuators
- Attenuation Value :
- 5dB
- Frequency Range :
- 0 Hz ~ 3 GHz
- Impedance :
- 50 Ohms
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Power (Watts) :
- 75mW