AC220D05DG-10W
- Manufacturer Part Number:
- AC220D05DG-10W
- Manufacturer/Brand:
- HenLv Power
- Part of Description:
- AC DC CONVERTER DUAL OUTPUT +5
- Stock Condition:
- 200
- Manufacturer :
- HenLv Power
- Product Category :
- AC DC Converters
- Applications :
- Approval Agency :
- Current - Output 1 :
- Current - Output 2 :
- Current - Output 3 :
- Current - Output 4 :
- Current - Output 5 :
- Current - Output 6 :
- Efficiency :
- 77%
- Features :
- Mounting Type :
- Number of Outputs :
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 10W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- Standard Number :
- Type :
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Isolation :
- 3000 V
- Voltage - Output 1 :
- 5V