ER1-40N3PB
Manufacturer Part Number:
ER1-40N3PB
Manufacturer/Brand:
Eaton-Bussmann Electrical Division
Part of Description:
SWITCH COMPONENT HANDLE BLACK
Manufacturer :
Product Category :
Disconnect Switch Components
Current :
Product Status :
Active
Type :
Handle, Black
Voltage :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CIR BRKR 50A 32VDC AUTO RESET
    CIR BRKR 40A AUTO RESET
    CIR BRKR 30A PUSH-RESET
    CIR BRKR 20A AUTO RESET
    FUSE LP CCP CLASS G 20A P-SCREW