CCP2-SH2-225
- Manufacturer Part Number:
- CCP2-SH2-225
- Manufacturer/Brand:
- Eaton-Bussmann Electrical Division
- Part of Description:
- 12MM SHAFT 225MM 261234
- Manufacturer :
- Product Category :
- Disconnect Switch Components
- Current :
- 400A