CCP2S-3-30CC
- Manufacturer Part Number:
- CCP2S-3-30CC
- Manufacturer/Brand:
- Eaton-Bussmann Electrical Division
- Part of Description:
- 3 Pole Comp Ckt Protect 30A
- Manufacturer :
- Product Category :
- Disconnect Switch Components
- Current :
- 30A
- Product Status :
- Active
- Type :
- Switch
- Voltage :
- 600V