HPT2012-50-T1
Manufacturer Part Number:
HPT2012-50-T1
Manufacturer/Brand:
Susumu
Part of Description:
RESISTOR TERMINATOR 50 OHM 5W
Manufacturer :
Susumu
Product Category :
Specialized Resistors
Applications :
Composition :
Thin Film
Impedance :
50 Ohms
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 155°C
Power (Watts) :
5W