5000216TRANSPARENTLENS
- Manufacturer Part Number:
- 5000216TRANSPARENTLENS
- Part of Description:
- CAP PUSHBUTTON YELLOW FLAT
- Color :
- Yellow
- Illumination :
- Illuminated
- Size :
- 21.40mm L x 15.20mm W x 5.00mm H