5000215TRANSPARENTLENS
- Manufacturer Part Number:
- 5000215TRANSPARENTLENS
- Manufacturer/Brand:
- E-Switch
- Part of Description:
- CAP PUSHBUTTON WHITE FLAT
- Manufacturer :
- E-Switch
- Product Category :
- Accessories - Caps
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- D16 and P16 Series
- Illumination :
- Illuminated
- Mounting Type :
- Snap Fit
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Size :
- 21.40mm L x 15.20mm W x 5.00mm H