38HH2040-A-2
- Manufacturer Part Number:
- 38HH2040-A-2
- Manufacturer/Brand:
- Grayhill, Inc.
- Part of Description:
- BTN CAP .197" BLK CHN
- Manufacturer :
- Grayhill, Inc.
- Product Category :
- Accessories - Caps
- Color :
- Black
- For Use With/Related Products :
- 38F Series
- Illumination :
- Non-Illuminated
- Mounting Type :
- Snap Fit
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 5.00mm Dia x 4.00mm H