1LS036-15.0
- Manufacturer Part Number:
- 1LS036-15.0
- Manufacturer/Brand:
- MEC switches
- Part of Description:
- CAP SWITCH GRAY/FR WHT LENS 15MM
- Manufacturer :
- MEC switches
- Product Category :
- Accessories - Caps
- Color :
- Gray, Frosted White Lens
- For Use With/Related Products :
- Multimec® Series
- Illumination :
- Illumination Opening
- Mounting Type :
- Snap Fit
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Round
- Size :
- 6.50mm Dia x 15.00mm H