LQ038Q7DB03R
- Manufacturer Part Number:
- LQ038Q7DB03R
- Part of Description:
- LCD TFT 3.8" 240X320 QVGA
- Diagonal Screen Size :
- 3.78" (96.01mm)
- Dot Pixels :
- 240 x 320
- Touchscreen :
- Resistive
- Viewing Area :
- 57.60mm W x 76.80mm H