E104RB-FW450-N
- Manufacturer Part Number:
- E104RB-FW450-N
- Manufacturer/Brand:
- Focus LCDs
- Part of Description:
- 10.4" TFT RGB BAR 1024 x 100
- Stock Condition:
- 4
- Manufacturer :
- Focus LCDs
- Product Category :
- LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- LED - White
- Controller Type :
- Diagonal Screen Size :
- 10.4" (266.6mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 1024 x 100
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- 24-Bit (RGB)
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Non-Touch
- Viewing Area :
- 264.19mm W x 35.80mm H