XLM-15.0-M5
- Manufacturer Part Number:
- XLM-15.0-M5
- Manufacturer/Brand:
- EarthLCD
- Part of Description:
- 15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
- Manufacturer :
- EarthLCD
- Product Category :
- LCD, OLED, Graphic
- Background Color :
- Backlight :
- LED
- Controller Type :
- RTD2660H
- Diagonal Screen Size :
- 15" (381.00mm)
- Display Mode :
- Transmissive
- Display Type :
- TFT - Color
- Dot Pixels :
- 1024 x 768
- Graphics Color :
- Red, Green, Blue (RGB)
- Interface :
- Composite, HDMI, VGA
- Product Status :
- Active
- Touchscreen :
- Non-Touch
- Viewing Area :
- 304.13mm W x 228.09mm H