EP3SL150F1152I4N
- Manufacturer Part Number:
- EP3SL150F1152I4N
- Number of LABs/CLBs :
- 5700
- Number of Logic Elements/Cells :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TJ)
- Voltage - Supply :
- 0.86V ~ 1.15V