M1250-3005-N
- Manufacturer Part Number:
- M1250-3005-N
- Manufacturer/Brand:
- RAF
- Part of Description:
- METRIC HEX STANDOFFNO FINISH - N
- Manufacturer :
- RAF
- Product Category :
- Board Spacers, Standoffs
- Between Board Height :
- 0.594" (15.08mm)
- Color :
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.177" (4.50mm) Hex
- Features :
- Gender :
- Female, Female
- Length - Overall :
- 0.118" (3.00mm)