BF23312-24B
- Manufacturer Part Number:
- BF23312-24B
- Manufacturer/Brand:
- JKL Components Corporation
- Part of Description:
- CCFL WH LAMP 1100V 6MA 2.3X312MM
- Manufacturer :
- JKL Components Corporation
- Product Category :
- Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV Lamps
- Current :
- 6 mA
- Output :
- 50000 cd/m2
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.3mm x 312mm
- Type :
- CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
- Voltage :
- 1100V (Start), 618V (Operating)