120MB-LED/G-4CLUSTER
Manufacturer Part Number:
120MB-LED/G-4CLUSTER
Manufacturer/Brand:
Interlight
Part of Description:
Replacement for Light Bulb / Lam
Manufacturer :
Interlight
Product Category :
Lamp Replacements
Applications :
Base Type :
Can Replace Lamps :
Color :
Configuration :
Millicandela Rating :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
Wavelength :
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT
Related products
Part Manufacturer Stock Description
120MB JKL Components Corporation 9,445 LAMP INCAND T-2 MINI BAYO 120V
120MB CEC Industries 7,806 Box of 10 T2 1/2 M BAY 120.0V 25
120MB Interlight 6,278 Replacement for Batteries and Li
120MB Visual Communications Company, LLC 1,091 LAMP INCAND T-2 MINI BAYO 120V