8N3QV01KG-0140CDI
制造商零件编号:
8N3QV01KG-0140CDI
Current - Supply :
150 mA
Frequency :
133.333333MHz, 140MHz, 146.666666MHz, 153.333333MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
3.135V ~ 3.465V
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR