PT750-1400-VM
制造商零件编号:
PT750-1400-VM
制造商/品牌:
API Delevan
部分描述:
FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH
制造商 :
API Delevan
产品分类 :
固定电感器
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
2.6 A
DC Resistance (DCR) :
350mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
1.530" (38.86mm)
Inductance :
750 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Material - Core :
Iron Powder
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
Radial, Vertical, 4 Leads (Open)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
1.400" L x 0.800" W (35.56mm x 20.32mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±15%
Type :
Toroidal
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    INDUCT ARRAY 2 COIL 470NH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 680NH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 2UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD
目录相关产品
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD