M2505MC200
制造商零件编号:
M2505MC200
制造商/品牌:
Littelfuse
部分描述:
DIODE GEN PURP 2KV 2505A W54
制造商 :
Littelfuse
产品分类 :
单二极管
Capacitance @ Vr, F :
Current - Average Rectified (Io) :
2505A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature - Junction :
Package / Case :
DO-200AC, K-PUK
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Reverse Recovery Time (trr) :
7.6 µs
Speed :
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
W54
Technology :
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
2000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
991 mV @ 2000 A
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'