R6200430XXOO
制造商零件编号:
R6200430XXOO
制造商/品牌:
Powerex, Inc.
部分描述:
DIODE GEN PURP 400V 300A DO200AA
制造商 :
Powerex, Inc.
产品分类 :
单二极管
Capacitance @ Vr, F :
Current - Average Rectified (Io) :
300A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 mA @ 400 V
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature - Junction :
Package / Case :
DO-200AA, A-PUK
Product Status :
Active
Reverse Recovery Time (trr) :
6 µs
Speed :
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
DO-200AA, R62
Technology :
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.7 V @ 800 A
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
R620 Interlight 7,019 Replacement for Samsung R620 Rep
R6200 Brady Corporation 1 R6200 PRINTER RIBBON 1" CORE BK