RABS20M-13
制造商零件编号:
RABS20M-13
制造商/品牌:
Diodes Incorporated
部分描述:
RAPID GPP RECTIFIER ABS/SOPA-4 T
制造商 :
Diodes Incorporated
产品分类 :
桥式整流器
Current - Average Rectified (Io) :
2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
1 µA @ 1000 V
Diode Type :
Single Phase
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
4-SMD, Gull Wing
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
4-SOPA (Type WX)
Technology :
Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.3 V @ 2 A
Voltage - Peak Reverse (Max) :
1 kV
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Micro Commercial Components (MCC)
    BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 100V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 600V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 800MA MBS
    BRIDGE RECT 1P 200V 800MA 4-DIP