PT100SN16
制造商零件编号:
PT100SN16
制造商/品牌:
KYOCERA AVX
部分描述:
DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 100A
库存:
35
制造商 :
KYOCERA AVX
产品分类 :
桥式整流器
Current - Average Rectified (Io) :
100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
10 mA @ 1600 V
Diode Type :
Three Phase
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Module
Technology :
Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.35 V @ 100 A
Voltage - Peak Reverse (Max) :
1.6 kV
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Micro Commercial Components (MCC)
    BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 100V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 600V 500MA MBS-1
  • Diodes Incorporated
    BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 800MA MBS
  • Diodes Incorporated
    BRIDGE RECT 1P 200V 800MA 4-DIP
相关产品
部分 制造商 库存 描述
PT10 Altech Corporation 5,017 PCB EXTERNAL JUMPER 1016MM GREEN