TS25P07G
制造商零件编号:
TS25P07G
制造商/品牌:
Taiwan Semiconductor
部分描述:
BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 25A TS-6P
制造商 :
Taiwan Semiconductor
产品分类 :
桥式整流器
Current - Average Rectified (Io) :
25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
10 µA @ 1000 V
Diode Type :
Single Phase
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
4-SIP, TS-6P
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
TS-6P
Technology :
Standard
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.1 V @ 1.5 A
Voltage - Peak Reverse (Max) :
1 kV
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
    TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
    TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA
    TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
    TVS DIODE 6VWM 10.3VC SOD123W
目录相关产品
  • Micro Commercial Components (MCC)
    BRIDGE RECT 1P 400V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 100V 500MA MBS-1
    BRIDGE RECT 1P 600V 500MA MBS-1
  • Diodes Incorporated
    BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 800MA MBS
  • Diodes Incorporated
    BRIDGE RECT 1P 200V 800MA 4-DIP